1 2 3 4 5

Volt Motor

Volt Elektrik Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1966 yılında Volt Bobinaj adı ile kurulmuştur ve 1987 senesine kadar bobinaj işleri ile, daha sonra da aspiratör ve vantilatör motorları imali konularında faaliyet göstermiştir. Aynı sene (bir fazlı) monofaze elektrik motorları imalatına başlamıştır.

1995 yılında (üç fazlı) trifaze elektrik motorları imalatına da başlayan Volt Elektrik Motorları, Mart 2011'de "Saya Grup" bünyesine katılmıştır. Teknolojik yeniliklere ayak uydurmak ve kalitesini mükemmelleştirme inancında olan VOLT Motor, teknoloji yatırımını hızlandırarak en son teknolojiye göre yeniden donatılmaya başlanmıştır.

Volt Motor 30.000 m2'lik alanda kurulu olan tesisleri ve toplam olarak 300 çalışanı ile üretimlerini tüm Türkiye'ye bayileri aracılığıyla ulaştıran ve dünyanın dört bir yanına ihracat yapan sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

0,12 kw ile 45 kw arasında ve 63 tip gövdeden 225 tip gövde büyüklüğüne kadar üretim yapmakta olan Volt Motor'un ilk hedefi sektörde üretilen tüm motor tiplerini portföyüne katmaktır. Standart tam kapalı tek faz (monofaze) ve üç fazlı (trifaze) elektrik motorlarının yanı sıra frenli, çok devirli, verimli ve yüksek verimli motorları ile endüstrinin gereksinimleri doğrultusunda özel mil, kapak, flanş ve boya gibi detaylı üretimler de yapılarak sanayi hizmetine sunmaktadır. Volt monofaze elektrik motoru; üretim kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile Türkiye pazarında lider konumuna yükselen ve günümüzde en çok tercih edilen monofaze elektrik motoru markasıdır.

Volt Elektrik Motorları en son teknoloji ürünü olan test cihazları ile donatılmış olan laboratuarı ve üretimin her aşamasında tüm ürünleri kapsayan kalite kontrolü ile dünya pazarı ile rekabet edebilecek ölçüde büyük bir marka haline gelmiştir.

 Hızlı İletişim Bilgileri

e-posta : info@elektrikmotoru.net